KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5431528
nr 543 1528
på kopparplåt, 17/1800-tal, osignerad, landskap i månsken, 23x32, (lagningar)
Utrop:
2.500 kr
Såld:
6.900 kr
måndag 29 september 2008
2.000 kr
3.200 kr
ledande budet*
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr